Na narty do Karpacza!

Prawdziwa gratka dla narciarzy! Największy w Karpaczu Kompleks Narciarski "Śnieżka", jest już przygotowany do sezonu zimowego. Stan nartostrad w górach bardzo dobry!

Turyści, lubiący przemierzać narciarskie trasy biegowe, swoich sił będą mogli spróbować, szusując w otoczeniu pięknych zaśnieżonych krajobrazów Karkonoskiego Parku Narodowego. Fani narciarstwa biegowego mogą zaplanować ponad trzynastokilometrową  wycieczkę- trasą położoną przy Domu Śląskim. Trasa ta biegnie czeską stroną Karkonosz przez Lućni boudę, jak również pod polskim Małym Szyszakiem.

Jedno z najpiękniej położonych karkonoskich schronisk "Dom Śląski", daje możliwość zaplanowania dłuższego pobytu. Warto ją wykorzytać- tutaj każdy może znaleźć coś dla siebie! Siedem wyciągów i sześć nartostrad o różnej skali trudności, ustaysfakcjonują zarówno początkujących narciarzy, jak również bardziej  ambitnych wyczynowców. Sporty zimowe to z pewnością najlepsza forma spędzenia wolnego czasu w Karpaczu.

Już niedługo rozpoczną się zawody "Laur Śnieżki", zroganizowane przez Klub Sportowy "Śnieżka". Zawody składają się z czterech edycji. Pierwsza z nich odbędzie się już 22 grudnia- na stoku Liczykrupa.

Zapraszamy do Karpacza! :)

Na narty do Karpacza!
Średnia ocena: 5 Liczba głosów: 3


Uwagi