Zostań Redaktorem na naszych portalach

DOŁĄCZ DO NAS JUŻ TERAZ!

Dlaczego piszemy?

Portale wydawane przez NETFACTORY to jedne z najpopularniejszych w Polsce serwisy turystyczne, oferujące wszystkim planującym wyjazd, wypoczynek, wakacje itp. szeroką bazę obiektów noclegowych nad morzem, w górach, na pojezierzu i w innych interesujących regionach. Nasze strony codziennie odwiedza tysiące osób poszukujących noclegów, atrakcji oraz informacji o ciekawych miejscach, wydarzeniach czy sposobach spędzenia weekendu, urlopu lub po prostu wolnego czasu. Pragnąc ciągle udoskonalać jakość naszych portali tak, aby stały się kompleksowym źródłem wiedzy dla turystów, postanowiliśmy wprowadzić nową funkcję w postaci działu NEWS. Chcemy, aby odwiedzający nasze portale znaleźli nie tylko idealne miejsce do wypoczynku, zabawy, szkolenia czy organizacji konferencji, ale także, mogli przeczytać ciekawe artykuły, zdobyć liczne praktyczne informacje, wskazówki, porady i propozycje.

Kto może pisać?

Ponieważ chcemy, żeby treści te miały jak najwyższą wartość, muszą być pisane przez Was. Uważamy, że jedynie osoby, które interesują się danym tematem, są pasjonatami w jakiejś dziedzinie, posiadają bogatą wiedzę i doświadczenie, mają swoje hobby, podróżują i odwiedzają ciekawe miejsca, oferują różnego rodzaju usługi, organizują atrakcje itp. lub po prostu chcą podzielić się własnymi wrażeniami i lubią pisać czy fotografować, mogą tworzyć interesujące i atrakcyjne dla naszych czytelników treści. Postanowiliśmy więc oddać część naszych portali w ręce wszystkich tych, którzy chcą tworzyć je z nami.

Pisanie na naszych serwisach to możliwość promocji własnej aktywności i zaprezentowanie jej przed tysiącami czytelników dziennie. Pisać mogą tak naprawdę wszyscy. Nie ważne czy jesteś blogerem, czy dopiero rozpoczynasz przygodę z internetowym publikowaniem; jesteś właścicielem hotelu, pensjonatu, kempingu, czy po prostu wynajmujesz kwatery; jesteś organizatorem wypoczynku, przewodnikiem, pilotem czy turystą; Twoim hobby jest wspinaczka, rower, nordic walking lub po prostu lubisz spacery. Napisz, a Twój artykuł ukaże się na naszych portalach.

Co zyskujesz?

Pisanie z nami to też liczne korzyści. Dla wszystkich autorów przewidzieliśmy szereg konkursów i nagród. Wystarczy zarejestrować się w bazie naszych redaktorów, aby systematycznie otrzymywać informacje co dodatkowo możesz zyskać publikując na naszych stronach.
Ponieważ naszą propozycję kierujemy do wszystkich chętnych, poniżej znajdziecie szczegółowy opis tematów i korzyści, skierowany do poszczególnych grup autorów:

DOŁĄCZ DO NAS JUŻ TERAZ!

Uwagi